SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrar division 2
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Innebandyklubben Göteborg
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Klubbhuset Herrar Div. 2
2022/23: Herrar Div 1 Västra Götaland
AUGUSTI 2023
19
09:00
lör
09:00
Bortamatcher
Zenith -
Innebandyklubben Göteborg Herrar division 2
-
19
16:30
lör
16:30
Bortamatcher
Gränna -
Innebandyklubben Göteborg Herrar division 2
-
20
09:30
sön
09:30
Bortamatcher
Innebandyklubben Göteborg Herrar division 2
- Växjö
-
20
14:15
sön
14:15
Bortamatcher
Innebandyklubben Göteborg Herrar division 2
- Zenith
-
29
18:00
tis
18:00
Lundenhallen
Innebandyklubben Göteborg Herrar division 2
- Partille IBS
-
SEPTEMBER 2023
30
14:45
lör
14:45
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Lindome IBK H2
6 - 5
OKTOBER 2023
06
19:30
fre
19:30
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets H2 -
IBK Göteborg H2
7 - 5
12
20:00
tor
20:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Surte IS IBK H2
6 - 2
20
20:15
fre
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK H2 -
IBK Göteborg H2
4 - 6
28
14:45
lör
14:45
Torpahallen
IBK Göteborg H2
- Frölunda IBK H2
4 - 3
NOVEMBER 2023
03
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2 -
IBK Göteborg H2
6 - 7
09
20:00
tor
20:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Burås IK H2
17 - 5
18
14:15
lör
14:15
Santoshallen
IBF Älvstranden H2 -
IBK Göteborg H2
4 - 3
26
11:00
sön
11:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Kärra IBK H2
11 - 7
DECEMBER 2023
02
14:45
lör
14:45
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- FBC Vinga H2
5 - 5
08
19:30
fre
19:30
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK H2 -
IBK Göteborg H2
6 - 8
15
19:30
fre
19:30
Almåshallen A
Lindome IBK H2 -
IBK Göteborg H2
8 - 1
JANUARI 2024
13
17:00
lör
17:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Herrestads AIF Rockets H2
6 - 5
20
13:00
lör
13:00
Bohushallen
Surte IS IBK H2 -
IBK Göteborg H2
5 - 6
27
17:00
lör
17:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- Landvetter IBK H2
3 - 2
FEBRUARI 2024
06
20:15
tis
20:15
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK H2 -
IBK Göteborg H2
4 - 5
10
17:00
lör
17:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- FBC Lerum Utveckling H2
10 - 4
18
12:00
sön
12:00
Lundenhallen
Burås IK H2 -
IBK Göteborg H2
8 - 9
24
14:45
lör
14:45
Lundenhallen
IBK Göteborg H2
- IBF Älvstranden H2
10 - 5
MARS 2024
02
15:30
lör
15:30
Kärra Sporthall
Kärra IBK H2 -
IBK Göteborg H2
9 - 7
09
13:30
lör
13:30
Frölunda Kulturhus
FBC Vinga H2 -
IBK Göteborg H2
2 - 7
17
14:30
sön
14:30
Torpahallen
IBK Göteborg H2
- Dingle AIK H2
4 - 3
Våra sponsorer