SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrar division 4
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Innebandyklubben Göteborg
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Klubbhuset Herrar Div. 4
2022/23: Herrar Div. 5
SEPTEMBER 2023
30
13:00
lör
13:00
Qvisthallen
FBC Partille H4 -
IBK Göteborg H4
4 - 3
OKTOBER 2023
07
17:00
lör
17:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Öckerö IBK H4
13 - 10
15
14:45
sön
14:45
Kviberg Arena B
Utbynäs SK H4 -
IBK Göteborg H4
3 - 8
21
16:00
lör
16:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Ale IBF H4
5 - 5
28
13:25
lör
13:25
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF H4 -
IBK Göteborg H4
4 - 4
NOVEMBER 2023
11
14:00
lör
14:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- KFKD H4
7 - 5
25
14:00
lör
14:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- IBK Bergum H4
5 - 4
DECEMBER 2023
03
15:00
sön
15:00
Torpahallen
Sörgårdens IBF H4 -
IBK Göteborg H4
4 - 5
10
10:00
sön
10:00
Lundenhallen
Guldhedens IK H4 -
IBK Göteborg H4
8 - 10
16
16:00
lör
16:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Herrestads AIF Rockets H4
12 - 1
JANUARI 2024
07
14:00
sön
14:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK H4 -
IBK Göteborg H4
12 - 9
13
17:00
lör
17:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- FBC Partille H4
7 - 9
19
19:30
fre
19:30
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK H4 -
IBK Göteborg H4
4 - 6
27
17:00
lör
17:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Utbynäs SK H4
8 - 2
FEBRUARI 2024
03
12:00
lör
12:00
Ale Kulturrum
Ale IBF H4 -
IBK Göteborg H4
3 - 5
10
16:30
lör
16:30
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Pixbo IBF H4
8 - 4
18
13:00
sön
13:00
Lundbystrand 1
KFKD H4 -
IBK Göteborg H4
2 - 12
24
14:00
lör
14:00
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Landvetter IBK H4
4 - 5
MARS 2024
03
19:00
sön
19:00
Bergumsskolan
IBK Bergum H4 -
IBK Göteborg H4
7 - 9
09
14:10
lör
14:10
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Sörgårdens IBF H4
8 - 7
16
16:30
lör
16:30
Torpahallen
IBK Göteborg H4
- Guldhedens IK H4
6 - 5
23
13:00
lör
13:00
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets H4 -
IBK Göteborg H4
0 - 9
Våra sponsorer