SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 10/11
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Herrar division 2
Herrar division 4
Damer division 2
Akademi
Om akademin
J18 Herr
U16 Pojkar
Ungdom
Flickor 09-11
Flickor 12/13
Pojkar 09/10
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Innebandyskolan/Dagis
Innebandydagis
Innebandyskolan
Motion
Pantertanter
Krutgubbar
Socialt
Värdegrunder
Event
Gratis Prova-på
Innebandyklubben Göteborg
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojk Röd L Höst FD
2023/24: Pantamera Pojkar Röd R Vår FD
2022/23: Newbody P-13 N Höst
2022/23: Newbody P-13 N Vår
OKTOBER 2023
08
12:45
sön
12:45
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 -
IBK Göteborg P10
10 - 3
14
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Landvetter IBK P11/12
1 - 15
21
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Hindås IBK P11 Blå
4 - 2
28
13:00
lör
13:00
Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P 11 -
IBK Göteborg P10
5 - 1
NOVEMBER 2023
11
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Frölunda IBK P10/11 röd
2 - 8
19
18:00
sön
18:00
Skepplanda Idrottshall
Skepplanda BTK P10-11 -
IBK Göteborg P10
21 - 1
DECEMBER 2023
03
14:15
sön
14:15
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum Utveckling P11 Svart -
IBK Göteborg P10
13 - 3
09
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Floda IBK P11 Vit
6 - 8
17
11:00
sön
11:00
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P11 -
IBK Göteborg P10
5 - 7
JANUARI 2024
13
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- IBK Kungälv P11/12
2 - 10
27
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- FBC Lerum Utveckling P11 Svart
4 - 8
29
18:15
mån
18:15
Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P 11 -
IBK Göteborg P10
5 - 3
FEBRUARI 2024
18
18:00
sön
18:00
Skepplanda Idrottshall
Skepplanda BTK P10-11 -
IBK Göteborg P10
13 - 3
25
14:00
sön
14:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 -
IBK Göteborg P10
5 - 3
27
19:15
tis
19:15
Hindås Idrottshall
IBK Göteborg P10
- Hindås IBK P11 Blå
0 - 10
MARS 2024
02
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Skepplanda BTK P10-11
3 - 3
10
16:30
sön
16:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P11 Svart -
IBK Göteborg P10
12 - 4
16
12:15
lör
12:15
Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10
- Myggenäs IBK P 11
8 - 7
23
15:30
lör
15:30
Hindås Idrottshall
Hindås IBK P11 Blå -
IBK Göteborg P10
4 - 5
Våra sponsorer