SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Innebandyklubben Göteborg

Kommande matcher
DECEMBER 2022
 
03
09:30
lör
09:30    
Pojkar 07/08, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P07 - IBK Göteborg P07-08 vit  -      
03
11:00
lör
11:00    
Pojkar 09/10, Ekenhallen 1
Eken IBK P10 Gul - IBK Göteborg PF09/10 Svart  -      
03
14:00
lör
14:00    
Damer Allsvenskan, Salming Arena
Lindås IBK - IBK Göteborg  -      
03
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Dingle AIK D3  -      
03
14:45
lör
14:45    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Floda IBK  -      
03
16:45
lör
16:45    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - IBK Kungälv H5  -      
04
11:00
sön
11:00    
Pojkar 09/10, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF P10 Vit - IBK Göteborg PF09/10 Vit  -      
 
08
19:00
tor
19:00    
Herrar division 5, Svanesunds Sporthall
Orust IBK H5 - IBK Göteborg H5  -      
09
18:30
fre
18:30    
Pojkar 09/10, Torpahallen
IBK Göteborg PF09/10 Svart - Lindome IBK P09 Lila  -      
09
19:00
fre
19:00    
Herrjunior , Almåshallen A
Lindome IBK - IBK Göteborg  -      
10
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Hindås IBK D3  -      
10
14:45
lör
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Jönköpings IK  -      
10
17:15
lör
17:15    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - IBK Alingsås  -      
10
19:30
lör
19:30    
Pojkar 07/08, Önnerödshallen
Landvetter IBK P09 Vit - IBK Göteborg P07-08 Svart  -      
11
12:30
sön
12:30    
Pojkar 09/10, Torpahallen
IBK Göteborg PF09/10 Vit - Utbynäs SK P 09/10  -      
11
13:40
sön
13:40    
Pojkar 07/08, Torpahallen
IBK Göteborg P07-08 vit - Stenungsunds IBK P07/08  -      
 
15
18:00
tor
18:00    
Damer Allsvenskan, Partille Arena A-hallen
FBC Partille - IBK Göteborg  -      
15
19:00
tor
19:00    
Pojkar 07/08, Torpahallen
IBK Göteborg P07-08 Svart - IBK Kungälv P 08 Munkgärde  -      
16
19:30
fre
19:30    
Herrar division 1, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF - IBK Göteborg  -      
16
20:30
fre
20:30    
Herrar division 5, Kärra Sporthall
Kärra IBK H5 - IBK Göteborg H5  -      
17
09:40
lör
09:40    
Pojkar 09/10, Wallenstam Arena B
Pixbo Wallenstam IBF P10 Röd - IBK Göteborg PF09/10 Svart  -      
18
11:10
sön
11:10    
Pojkar 09/10, Torpahallen
IBK Göteborg PF09/10 Vit - Överby IBK P10 Svart  -      
18
12:00
sön
12:00    
Pojkar 07/08, Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P06/07 - IBK Göteborg P07-08 vit  -      
18
17:30
sön
17:30    
Herrjunior , Torpahallen
IBK Göteborg - Kärra IBK  -      
JANUARI 2023
 
07
13:00
lör
13:00    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Varla IBK  -      
 
14
14:45
lör
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - FBC Katrineholm  -      
14
16:00
lör
16:00    
Herrar division 1, Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg - IBK Göteborg  -      
14
17:00
lör
17:00    
Damer division 3, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
15
sön
00:00    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - Hisingskärra IBK / IBF Älvstranden H5  -      
15
14:45
sön
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Bergs IK  -      
15
16:00
sön
16:00    
Herrjunior , Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Herrjunior , Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - IBK Göteborg  -      
21
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - IBK Älvstranden D3  -      
21
14:45
lör
14:45    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Lindome IBK  -      
21
16:00
lör
16:00    
Herrar division 5, Almåshallen A
Lindome IBK H6 - IBK Göteborg H5  -      
 
27
19:30
fre
19:30    
Herrjunior , Torpahallen
IBK Göteborg - IK Zenith  -      
28
14:00
lör
14:00    
Herrar division 1, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - IBK Göteborg  -      
28
14:45
lör
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Craftstadens IBK Oskarshamn  -      
28
16:00
lör
16:00    
Herrar division 5, Ekenhallen 1
Mölndals IBF H5 - IBK Göteborg H5  -      
29
15:00
sön
15:00    
Damer division 3, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
FEBRUARI 2023
 
05
sön
00:00    
Damer division 3, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
05
sön
00:00    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - Hindås IBK H5  -      
 
10
19:30
fre
19:30    
Herrjunior , Torpahallen
IBK Göteborg - Varla IBK  -      
11
14:45
lör
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Lindome IBK  -      
12
sön
00:00    
Herrar division 5, Flatåsskolan
Frölunda IBK H5 - IBK Göteborg H5  -      
12
16:45
sön
16:45    
Herrar division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - IBK Göteborg  -      
 
17
19:30
fre
19:30    
Herrjunior , Torpahallen
IBK Göteborg - IBK Kungälv  -      
18
13:00
lör
13:00    
Damer Allsvenskan, Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK - IBK Göteborg  -      
18
14:45
lör
14:45    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Fristads GoIF  -      
19
sön
00:00    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - Melleruds IBK H5 Utgår 20220908  -      
 
24
19:30
fre
19:30    
Damer division 3, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
24
19:30
fre
19:30    
Herrjunior , Salming Arena
Lindås Rasta IBK - IBK Göteborg  -      
25
14:45
lör
14:45    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Warberg IBF  -      
26
sön
00:00    
Herrar division 5, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
IBK Utby H5 Utgår 20220908 - IBK Göteborg H5  -      
26
15:00
sön
15:00    
Herrar division 1, Idrottens hus i Lidköping
IBK Lidköping - IBK Göteborg  -      
MARS 2023
 
04
12:15
lör
12:15    
Damer division 3, Hindås Idrottshall
Hindås IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
04
14:45
lör
14:45    
Herrar division 1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Mölndals IBF  -      
04
17:15
lör
17:15    
Damer Allsvenskan, Lundenhallen
IBK Göteborg - Lindås IBK  -      
05
sön
00:00    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - Pixbo Wallenstam IBF H5  -      
 
11
12:30
lör
12:30    
Damer Allsvenskan, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköpings IK - IBK Göteborg  -      
11
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Mölndals IBF D3  -      
11
17:00
lör
17:00    
Herrar division 1, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK - IBK Göteborg  -      
12
sön
00:00    
Herrar division 5, Munkegärdehallen
IBK Kungälv H5 - IBK Göteborg H5  -      
 
19
sön
00:00    
Herrar division 5, Torpahallen
IBK Göteborg H5 - Orust IBK H5  -      
19
14:30
sön
14:30    
Damer division 3, Lundbystrand 1
IBK Älvstranden D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3  -      
 
25
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Myggenäs IBK D3  -      
APRIL 2023
 
01
14:30
lör
14:30    
Damer division 3, Torpahallen
IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Landvetter IBK D3  -      
 
Våra sponsorer